İkimiz de bir dehşetiz

Merhaba, biz iki erkek olduğumuz bölgede endüstri meslek lisesinde bilgisayar bölümünde okuyoruz. Herkes bizim okullarda fazla kız olmadığını iyi bilir ve bizim okulda aynı sıfır kız ama süper bir İngilizce hocamız vardı. İki kafadar bizimde İngilizcemiz zayıftı hocamız yeni geldiği için ortalamalara göre programlar hazırlıyordu. Bazılarımıza da özel ders günleri veriyordu işte her şey bundan sonra başlıyor.
İkimiz de bir dehşetiz
Biz ilk önce ikimizde itiraz ettik, çünkü cumartesi pazarlar mahvolacaktı ve iki gün eziyet geçecek (sanıyorduk) iki hafta sonra derslere giden arklar evin çok güzel hocanın çok rahat olduğunu söylediler ama pas vermiyor dediler. Bizde de inat vardı, bir gün bir kereliğine derslere katılmaya karar verdik. Normal de 5 kişi olmamız lazım idi ama sadece iki kişi vardık. Hocamız Dilara hanım bize diğerlerini sordu bizde bilmediğimizi söyledik ve isterse bizimde derse girmeyelim hocam dedik(zaten dünden razı idik) hoca ise yok dedi. Zaten zor geldiniz birde yollamayalım dedi. Biz tabi of puf çekerek içeri girdik, girer girmez odanın uç köşesindeki koltukta hoca mızın siyah sutyen ve siyah tangasını gördük. Aklımıza okul geldi hoca bize okulda daha fazla ilgi gösteriyordu. Hemen ben arkadaşıma baktım oda aynı ifade ile acaba o sutyen ve külot kasten mi oraya konulmuştu, sonra hocaya döndük ben Dilara'ya dikkatli bir şekilde baktım ve iç çamaşırlarının olmadığını fark ettim. Bu bana cesaret verdi o anda Dilara derse geçelim dedi ama ben o cesaret ile ilk önce biraz muhabbet edelim dedim. Tamam dedi ve içecek bir şeyler ister misiniz diye sordu. Birer kola istedik ve ben aklımdakileri arkadaşıma söyledim o da benim gibi am delisi olduğundan tamam orospuyu sikelim dedi. O anda Dilara içeri geldi elinde bir tepsi biz arkadaşım ile aynı kanepede oturuyorduk.
 
Tepsiyi bize doğru uzatırken eğilince o koca memeler piyasaya çıktı bizim gözler yerinden fırlamış bir şekilde kolalarımızı aldık. Dilara yerine giderken külot ve sutyenini gördü yavaşça onları yerinden alırken bize gösterircesine yere düşürdü. Tabi alırken de bir güzel domaldı, ben işte bu fırsat kaçmaz dedim bizimkine bir göz işareti ve yerimizden fırladık tam ben arkasına geldim dayayacaktım. Benim oğlanı tam o sırada Dilara arkasını dönerek boşuna oyun oynamayın ben istemedikçe hiç bir şey olmaz ve ben istemesem de siz burada olmazdınız dedi (yani ders işi numara imiş) o arada bana sırtını döndü ben hemen o güzel kocaman kalçalarını elime aldım. Dilara da bizimkinin oğlanını pantolondan beri sıvazlamaya başlamıştı. Ben bir çırpıda onun o daracık pantolonunu aşağı indirdim ve kabak gibi bembeyaz götü karşımda gördüm gözlerim mayıştı sanki o arada bana doğru domalıp bizim kının oğlanını ağzına aldı. Tertemiz sanki bizim için tıraşlanmış bebek amcığı piyasaya çıktı bizimkinden iniltiler gelmeye başlamıştı. Bende hemen o tertemiz amcığı yalamaya başlamıştım ikisi de kendinden geçercesine iniltiler atıyordu. Dilara yer değişmemizi istercesine bizimkini bırakıp benimkini ağzına almaya başlamıştı. Nasıl bir zevk olduğunu anlatamam sanki midemi yerin den çıkaracak şekilde emiyordu. Ben bu zevke fazla dayanamayarak ağzına boşaldım. Öyle emiyordu ki bir avuç spermi eksiksiz yuttu. Sonra benimkini bırakarak tekrar arkadaşın oğlanı ağzına aldı. Benim oğlan sertlikten bir şey kaybetmemiş bir şekilde tertemiz amcuğa yerleştirdim ve bir ayakkabı tamircisinin çivi çakması gibi başını yavaş gene geçirip geride kalanı bir kerede soku verdim. İçine o anda bir tatlı çığlık attı 5 dakika geçti geçmedi ben bir posta kuyuya yolladım ben çekildim. Bu arada bir postada bizimki ağzına boşaldıktan sonra o da dümene geçti. Ben bir köşede dinlenirken o da bir iki git gelden sonra kuyuyu doldurdu ama çıkarmadan devam etti. Deliler gibi onları sikişirken izlerken pas parlak götü gözlerimin önüne geldi. Ben götüne yöneldim deliğe yerleştirdim ki yapma çok acır dedi ama ben dinlemedim hafif tükürükledikten sonra bir çırpıda içine girdim. Öyle bir bağırtı geldi ki tüm mahalle duymuş olacak kesin 1 dakika sonra acı çığlıkları zevk çığlığına karıştı ve ben boşalıp çıktım kuyudan bizimkide benden sonra bir posta amcına bir posta götüne gitti oda kuyulardan çıktıktan sonra ben ilk başladığımızdaki temiz amcığa bir kere bakma istedim ve karşımda bir daha kullanılmayacak iki delik duruyordu. Bizimki ile üstümüzü giyindikten sonra vedalaştık ve ders için çok teşekkür ederiz dedik 3 hafta bu böle devam etti ve Dilara sonunda dayanamayıp tayin istedi ve gitti . . .
 
Tabi giderken yaşadığımız son macerayı sonra anlatacağız size de iyi özel dersler sakın özel derslere gitmemezlik yapmayalım inanın çok zevkli oluyor.
 

Yorum Yaz

Yorumlarınızda telefon ve email gibi adreslerinizi yazmayın, güvenlik nedeniyle bu tür yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz bir yorum eklenmemiş ilk yorum ekleyen siz olun!