Ablamın gıdıklaması ile başladı her şey

Selamlar, birkaç yıl önce ablamla yaşadıklarımızı sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben 1.84 boyunda atletik yapılı kara kaşlı kara gözlü biriyim ablamsa 1.65 boyunda 90,60,90 ölçülerinde beyaz tenli,uzun siyah saçları ve siyah gözleri olan her erkeği tavan yaptırabilecek özelliklere sahip bir kızdır. O zamanlar her ikimizde üniversite öğrencisiydik. O olaydan bir ay kadar önce çok sevdiğim kız arkadaşım tarafından terk edilmiştim ve moralim çok bozuktu.
Ablamın gıdıklaması ile başladı her şey

Ablamda bu halime çok üzülüyor ve benim gülümsememi görmek için her şeyi yapıyordu buna gıdıklamakta dahil. Laf aramızda çok gıdıklanırım. Neyse lafı fazla uzatmayım.O gün yine okuldan çıkar çıkmaz eve gelmiştim. Ablam ve annem mutfakta akşam yemeği için bir şeyler hazırlıyorlardı. Bende odama gidip eşofmanlarımı giydim. Niyetim yemekten sonra biraz ders çalışıp uyumaktı. Derken ablam odama girdi ve moralimin bozuk olduğunu görünce yine beni gıdıklamaya çalıştı.”Bak uğraşma, bende seni gıdıklarım” dedim oda “olsun uğraş ben senin kadar gıdıklanmıyorum ki” dedi. Bu lafı duyunca bende onu gıdıklamaya başladım. İki kolumla ablamı sarmış gıdıklıyordum. Ablamda kollarımın arasından kurtulmaya çalışıyordu. Bu arada o güzelim kalçaları da benim alete ister istemez yaslanmıştı. O anda aklımda şimşekler çaktı. Bir aydır abaza olmanın etkisiyle benimkisi kaya gibi oldu ablamda bunun farkına varmış olmalı ki cilveli bir şekilde “yapma bırak” diye sözler sarf ediyor bir yandan da kalçasını iyice benimkine yaslıyordu. Tam iyice aşka gelmiştim ki annem yemeğe çağırdı. Ablamı kollarımın arasından bıraktım “siz yiyin bir sigara içip geleceğim” dedim.

Ablamda göz ucuyla sapına kadar kalkmış yarağıma bakarak “tamam ama fazla bekletme yemek soğumasın” dedi. Ok” dedim ve bir sigara yaktım baktım benimkinin ineceği yok doğru tuvalete gidip 31 çektim, benimkisi inmişti. Sonra yemeğe geçtim. Yemekten sonra annem teyzemlere gideceğini söyledi ve bizimde gelmemizi istedi. Ben keyfim yok diye gitmek istemedim ablamda ders çalışacağım deyip gitmedi. Annemi gönderdikten sonra odama geçtim müziği açtım ve bir sigara tüttürdüm, yatağımda oturuyordum. Ablam kapıyı çaldı ve yanıma gelip yatağıma oturdu. Konuşmak istedi ama konuşmadım. Niyetim yine beni gıdıklamaya çalışmasıydı. Ve istediğim oldu yine beni gıdıklamaya çalışıyordu. Bende onu gıdıklamaya başladım istediğim olmuştu. Kızları bilirsiniz biri gıdıklayınca hemen pusar ablamda öyle pusmuştu. “Gel kız buraya ne pusuyorsun” dedim ablama ve kendime doğru iyice çektim ablam sırtı bana dönük olarak kollarımın arasındaydı ve sözde gıdıklamak maksadıyla belini göğüslerini yokluyordum. Benim alet yine iş başına geçmişti bile. Ablam “yapma yeter artık” dedikçe ben daha çok tahrik oluyordum. Ablam bir ara kucağımdan kalkmaya çalıştı ama bırakır mıyım. Oda hem gülüyor hem de yapma diyordu. Ablamı gıdıklayarak yatağa yüzü koyun yatırdım bende üstündeydim. Ablamın bacakları iki yana açılmış bende o bacakların arasında yerimi almıştım yarağımı kalçalarına sürtüyordum. Ablam “offf kalk üstümden çok ağırsın” dedi, bende “beni gıdıklamadan önce düşünecektin kızım” dedim. Sağ elimle belinin üst kısmından gıdıklıyordum sol elimi de karnın üstüne koymuş gıdıklamayla karışık okşuyordum. Yarağımı da ablamın kalçalarına sikiyormuşçasına bastırıyordum. Ablam derdimi anlamıştı cilveli seslerle "yapma" diyor altımdan kaçmaya çalışıyormuş gibi davranıyordu. Bacaklarını biraz daha aralayınca benimki iyice kalçalarının arasında yerini almıştı. Sağ elimi belinden amına doğru kaydırdım. Eşofmanının üstünden bile amı cayır cayır yanıyordu ablamın. Ablam yine cilveli bir sesle “yapma” dedi sadece bende “niye yapmayım sen beni gıdıklarken iyiydi ama” deyip eşofmanın üstünden ablamın amını okşamaya başladım sol elimi yavaşça yukarı çıkarıp ablamın sol göğsünü okşamaya başladım bir yandan da kalçalarına bastırmaya devam ediyordum. Ablamda zevke gelmiş kalçalarını bir aşağı bir yukarı oynatıyor bir yandan da “yapma” diye inliyordu. Ablamın üzerine iyice abandım ve sağ elimi eşofmanının ve külotunun içine soktum ve o kaymak gibi amını okşamaya başladım. Ablam derin bir inlemeyle ”offff” dedi. “Ne oldu ablam” dediğimde “Oramı elleme çok sızlıyor” dedi bende “merak etme o sızısını ben geçiririm” dedim ve bızırını okşamaya başladım ablam inlemeye başlamıştı bende bundan daha da hırslandım ve sol elimi çamaşırının içine sokup ablamın güzelim göğüslerini okşamaya başladım. Ablam sırtı bana dönük yüzünü sağa çevirmiş gözleri yarı kapalı altımda zevkten inliyordu. Dudaklarına yapıştım ve deliler gibi öpüşmeye başladık.

Çok iyi bir ritim tutturmuştuk. Sağ elimin orta parmağını amının deliğine sokacaktım ki kendini kastı ne olduğunu sorduğumda “bakireyim” dedi bende parmağımı geri çekip bızırıyla kaldığım yerden ilgilenmeye başladım. İkimizde kan ter içinde kalmıştık kendi kendime daha fazla ileri gitmeyim deyip o şekilde ablamı boşlatmaya karar verdim ve çok sürmeden ablamı boşalttım. Ablam boşalınca sarhoş gibi olmuştu elimle vıcık vıcık olmuş amını okşuyordum. Ablam “hadi boşalmadın mı daha” diye sordu “hayır yavrum boşlamış gibimi duruyor” diye sorduğumda “hala zorladığına göre” dedi  ve gülümsedi. Tekrar dudaklarına yumuldum ve o şekilde bir beş dakika seviştikten sonra boşalacağımı anladığımda sağ elimi amından çekip diğer göğsüne el attım her iki göğsünü sıkıyor ve kalçalarına pompalıyordum ve şiddetli bir kasılmayla boşaldım. Birkaç saniye öyle kaldıktan sonra ablamın üzerinden kalktım ve yatağıma oturdum. Ablama doğru dönüp baktığımda eşofmanının ve çamaşırının kalçalarının arasına girdiğini gördüm ve resmen delirdim ablamın üstüne yine atlayacaktım. Ama dur bakalım dedim kendi kendime ne yapacak. Ablam doğruldu ve “off savaş ne yaptın öyle” dedi, “ne yapmışım ki” dedim, eşofmanın önü ne olmuş öyle su dökmüşler gibi” dedi gözlerini benim yaraktan alamıyordu. “demin öyle azdırdın ki böyle oldu” dedim.  Ablam yanıma sokuldu ve yapış yapış olmuş pijamamın üstünden yarağımı okşamaya başladı. Bende elimi beline doladım ve “bak bakalım seni zorlayan neymiş” dedim gülerek, ablamda “ortalığı bu kadar batırdığına göre” dedi ve elini eşofmanımdan içeri sokarak yarağımı okşamaya başladı ablamın tekrar dudaklarına yumuldum ve öpüşmeye başladık ağzına almasını istedim ve seve seve ağzına aldı benimkini hem yalıyor hem de “ablasının bir tanesi” deyip yarağımın kafasına öpücükler konduruyordu. Bende boş durmamış elimi yine ablamın amına atmıştım. Ablam “savaş ben bakire olmasam bu hayvanı bana sokardın dimi” dedi bende “o hayvan değil 25 cm lik bir yarak kıymetini bil ona hayvan deme yoksa sana hayvan gibi davranır” dedim. Ablam “hayvanım benim” diyerek yarağıma yeniden ağzına aldı ve o şekilde ikimizde boşaldık. Annem inde eve gelme saati yaklaştığı için ikimizde toparlandık ve ben duşa gittim ablam da odasına gitti. Duştan çıktığımda annem gelmişti. Salonda oturuyorduk ve anneme bir şey belli etmemeye çalışıyorduk. Daha sonra ablamı nasıl siktiğimi de yazarım.

Yorum Yaz

Yorumlarınızda telefon ve email gibi adreslerinizi yazmayın, güvenlik nedeniyle bu tür yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz bir yorum eklenmemiş ilk yorum ekleyen siz olun!